Ceník EFT

1 hodina terapie 1200,-Kč

1,5 hodina terapie EFT  1600,-Kč

Zvýhodněný balíček: 1,5hod.terapie + kontrolní terapie 1hod.(nejpozději do 6 týdnů)  2 500,-Kč

Mentální terapie – 1 000,-Kč

Kvantová léčba – samostatně 1 200,-Kč

Energetická masáž Reiky – 1 hodina – 1 000,-Kč

Hypnóza – 1 000,-Kč

Koučink – první konzultace 1200,-Kč, 1hodina,  další dle domluvy.

Mentor a kouč pro salony zvýhodněné balíčky:                                                                                                                        Balíček Start – 3 měsíční program pro úspěšné zahájení provozu salónu 9 600,-Kč                                                              Balíček Vitalizace – program na 2 měsíce pro revitalizaci již stávajících salónů 7 200,-Kč

– při terapii EFT pokud je potřeba používám kvantovou léčbu jako doplněk konzultace zdarma

Konzultace na dálku (telefon, e-mail, messenger, whatsapp) – při připsání částky na účet, budete do 5 pracovních dnů kontaktováni a domluvíme si termín a čas konzultace. Při platbě prosím zadejte jako variabilní symbol vaše tel.číslo, do poznámky  vaše  příjmení                                                                                                                                                                                                                             15 minut – 400,-Kč ( úvodní konzultace, náhlá bolest)                                                                                                                      30 minut – 600,-Kč                                                                                                                                                                                         1 hodina – 1000,-Kč                                                                                                                                                                                    1,5 hodina – 1 500,-Kč

Nyní akce na konzultace po telefonu akční nabídka

platbu předem zašlete prosím na č.ú: 670100/2202746483/6210  jako variabilní symbol uveďte svoje tel: číslo a do poznámky své příjmení. Po připsání příslušné částky na účet vás budu kontaktovat do 5 pracovních dnů pro sjednání termínu. V případě, že ve sjednaný termín konzultace z vaší strany neproběhne, částka budeš realizována, jako by konzultace byla uskutečněna.

V případě, že nemůžete přijet do  kanceláře New-me ze zdravotních důvodů,  po dohodě mohu přijet. Tato varianta pouze v odůvodněných případech.

Chcete darovat terapii?

Dárkový poukaz na 1 hodinovou terapii EFT nebo Reiky – ozdravnou energetickou masáž s kvantovým dotekem  si můžete vyzvednout osobně, popřípadě po uhrazení částky zašlu kurýrní službou zdarma.