Kvantová terapie

Léčba kvantovým dotekem (Quantum Touch)

Kvantový dotek používá energii životní síly uvnitř každého člověka (známou jako Chi. Ki, Prana, Mana..). Kvantový dotek  je velmi  účinná metoda energetického léčení, která zrychluje přirozenou schopnost těla léčit se samo. Pomáhá snížit, často úplně odstranit emoční, fyzickou, psychickou bolest a to i potíže, které jsou dlouhodobé, bez jakéhokoli medicinálního  posunu v léčbě.

Zakladatel kvantového doteku, Richard Gordon, říká, že tato technika umožňuje biologické inteligenci spustit jakékoli léčení, považované za vhodné (dané správnými podmínkami), protože „duchovní inteligence“, jak ji nazývá, je chytřejší než my.

Léčba kvantovým dotekem se praktikuje zejména v Japonsku,Spojených státech i po celé Evropě.Je založena na vibracích, které má každý člověk. V případě jakéhokoliv narušení vibrace- ať už emoční nebo fyzické dochází k narušení proudu energie a změně vibrace. Tím, že se znovu objeví zdravá vibrace, jakoby připomene jak má být vyrovnaná a tudíž i zdravá.

Jak léčba kvantovým dotekem probíhá?

Terapeut položí uvolněné ruce v speciálních pozicích na pacientovo postižené místo a dechovými technikami navyšuje své vibrace. Díky resonanci dochází i k navýšení vibrací u pacienta. Když se tyto vibrace vyrovnají, stejně jako naladění na stejnou frekvenci energetického pole, dochází  k léčebnému procesu.

Terapie kvantového doteku je bezbolestná, v případě že je pacientovo místo tak bolestivé, že dotek nesnese, přikládá terapeut ruce na bližší, nebolestivé partie, popřípadě má ruce vzdálené od postiženého místa.

Kdy je terapie kvantovým dotekem Quantum Touch vhodná?

Lze využít jak u náhlých, akutních bolestí, stejně tak ale je velmi účinná u chronických nemocí. Zde je nejčastěji potřeba více času. Pacient navštěvuje terapeuta v kratších intervalech pravidelných sezení. Nejčastěji je tato technika používána při:

  • Bolesti zad
  • Bolest hlavy – časté migrény
  • Bolesti kloubů a pohybového aparátu (natažené,  ztuhlé svaly..)
  • Nemoci orgánů ( ledviny, močové ústrojí, plíce- špatné  dýchání, dušnost.., žaludek, atd)
  • Poúrazové a pooperační stavy
  • Emoční neklid, stres
  •  a mnohé další….

 

Komu lze terapii kvantového doteku provádět?

Každému, kdo má potíže

U žen, mužů, dětí (i maličkých), seniorů, zvířat.