Mentální léčba

Právě nyní si můžete vyzkoušet, jak mentální terapie funguje AKCE – mentální léčba na zkoušku

Mentální terapie je způsob léčby na dálku. Jestliže má klient problém, především týkající se zdraví – dlouhodobý zdravotní problém, kdy selhává medicinální léčba, lze mentální terapií tyto potíže minimalizovat a často i úplně odstranit.

Pokud máte problém, není potřeba konzultace. Postačí mi informace a to velmi stručná. Pouze jaký máte problém- např. ukrutná bolest hlavy a podobně. Dále je potřeba vaše žádost o pomoc. Jakoby daný souhlas s tím, že budu na vás pracovat. Bez žádosti mentální  a vlastně ani jiné terapie neprovádím.

POKUD POTŘEBUJETE POMOCI MENTÁLNÍ TERAPIÍ, PIŠTE SVOU ŽÁDOST  DO E-MAILU

Případy z praxe  – léčba mentální terapií

Moje 14 letá dcera měla od dětství vrozenou vadu ledviny. Když byla ve druhé třídě, byla na náročné, několika hodinové operaci. Pak byl delší čas klid, ale i přesto musí každý rok chodit na kontroly. Letos v březnu byla na kontrole a podle výsledků z ultrazvuku jsme dostaly nedobré zprávy. Stav se velmi zhoršil.  Objednali ji na kontrolu v říjnu, s tím, že nejspíše bude nezbytná další operace. V létě  jsem dceři dělala mentální terapií  léčbu – samozřejmě zaměřenou na ledviny. Při očekávaném ultrazvuku nyní v říjnu byl pan doktor velmi překvapen. Různě svrašťoval čelo, nahlížel do předešlé dokumentace. … Na mojí otázku, co se děje,  s velmi  rozporuplným výrazem řekl:     „Nevím jak je to možné, ledvina je v naprostém pořádku!“

Někdo řekne, třeba náhoda, někdo zázrak, já můžu s čistým svědomím říci, že mentální léčba je úžasná terapie, která dokáže uzdravit i to, co běžná medicína nedokázala.

Další zajímavé případy:

Paní Š. prodělala zápal plic, byla léčena déle než tři měsíce . Neustále měla pocit dušnosti, nemohla proto ani dobře spát. Léky sice pomohly z největšího utrpení, ale přesto byla dušná, zahleněná a měla bolavý kašel. Poprosila mne o pomoc. Během týdne její obtíže s dýcháním úplně odezněly.

Paní H. Trpěla bolestí ramene. Přestože navštěvovala fyzioterapeuta, který ji ulevil od největší bolesti, zejména v noci cítila jakoby v rameni zabodnutý nůž. Mentální terapií její bolest ramene úplně zmizela a děkovala, že se konečně může pořádně vyspat.