Hypnóza a hubnutí

HYPNÓZA

Většina lidí si představí, že při hypnóze vidí černobílé kruhy, štěká na povel, jeho mysl je neovladatelná….Opak je pravdou. Hypnóza je velmi příjemný stav, kdy vnímáte veškerá slova terapeuta. Předem připravený program hypnozy, tedy text,  který obsahuje vašimi slovy naplánované sugesce, to jak se chcete cítit, co chcete dělat, jak to chcete dělat a podobně.

Klient se při hypnóze dostane do alfa fáze. To je stav mysli, kdy se do podvědomí lépe zapisují informace, protože překonali tzv. kritický faktor. Při uvedení do hypnotického stavu přijímá informace a vytváří si své sugesce. Terapeut do podvědomí pouze vloží pozitivní sugesce, nijak nezasahuje vlastními slovy, nic nenutí.

Hypnóza je vhodnou metodou zejména při hubnutí, ale i v případech, kdy klient chce změnit určité dosavadní zvyky, činnosti, nebo se chce zbavit návykových látek apod.

 

HUBNUTÍ

Pokoušíte se zhubnout, držíte diety, cvičíte, řídíte se radami výživových poradců, ale vaše váha se nemění?

Příčina nezdaru může být někde úplně jinde. Metoda EFT může změnit vaši váhu. Společně s hypnózou naordinuje tělu zdravé hubnutí.

 

8 komentářů

 1. JakuzaCZ napsal:

  Můžete mi nějak zaručit, že se z hypnózy v pořádku probudím? Pokud ano, uvažuji, že Vás navštívím… Rád bych pár kilo dolů.
  Děkuji za odpověď.
  Jakub

  • Jakube,
   z hypnózy opravdu nemusíte mít strach. Sice jste v jiné „myšlenkové“ fázi, ale vnímáte všechno co budu říkat. Dokonce, kdybych nesprávně použila během tohoto stavu uvolnění nějaké slovo, které není vaše vlastní, běžně ho nepoužíváte, tak by jste se mohl rázem ozvat a „probudil se“. Sám by jste rozpoznal, že vám něco vnucuji a podobně.
   Jestliže se chystáte dostat tělo do formy a stále nemáte k hypnóze důvoru, můžeme začít s EFT a třeba se Vaše důvěra ve mě a v příjemný stav hypnozy dostaví 🙂 Zhubnout jde ale i bez hypnózy 🙂
   Krásný den Zuzana

 2. Petra napsal:

  Také by mě to zajímalo…

  • Petro,
   ani Vy se nemusíte hypnózy obávat! Doufám že odpověď Jakubovi ohledně spánku v hypnóze byla i pro Vás srozumitelná a dostačující. A nebo Vás zajímalo jak zhubnout?
   Krásný den
   Zuzana

 3. Eliška napsal:

  Dobry den paní Adamičková,
  chtěla bych Vám moc poděkovat za terapii EFT!!!
  Předtím jsem vyzkoušela různé metody ( akupunkturu, žvýkačky, nikotinové náplasti, atd…), ale nic nezafungovalo. Nyní je tomu 4 měsíce co jsem se na Vás obrátila s prosbou o pomoc s přestáním kouřit a podstoupila u Vás terapii EFT a sama jsem hrozně překvapena jak to funguje. Po celou dobu od terapie jsem ani jednou nekouřila a co víc ani mi to nechybí!! Takže ještě jednou moc moc děkuji a můžete si být jistá, že Vás a terapii EFT budu hrozně ráda všude doporučovat :))

  Eliška

 4. Lenka napsal:

  Dobrý den paní Adamičková,
  přemýšlela jsem jak Vám mohu poděkovat za vše co jste pro mě udělala. Jsem strašně moc ráda, že jsem nejdříve vyhledala Vaši pomoc. Představa, že bych musela absolvovat to příšerné lékařské vyšetření, mě stále ještě děsí. Metoda EFT mi pomohla a i přes moje počáteční obavy. Jsem nadšená a ještě jednou Vám MOC děkuji!!!

  • Lenko, jsem opravdu ráda, že se vám jícen podařilo uklidnit. Poslechla jste vaše vlastní tělo a uvědomila si, že můžete jíst v klidu.Takže velký dík patří hlavně vám:-) já jsem byla pouze doprovod a komunikátor 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *